متخصص ارتودنسی در تهران، دکتر مسعود داودیان
 

ویدیو های دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی

 

پرسش های شما

مژگان الف: با سلام و وقت بخیر دکتر داوودیان. دختر ۱۰ ساله ای دارم که وقتی دندانهایش را روی هم جفت میکند ،فک بالا و پایین روی هم جفت نیست و خط دندانهای جلو بالا و پایین هم در امتداد هم نیستند . باید به متخصص ارتودنس مراجعه کنم یا فک و صورت؟با تشکر از شما
1397/01/28
پاسخ: سلام،
بهتر است در ابتدا با یک متخصص ارتودنسی مشورت کنید. اینکه در ادامه آیا نیاز به جراحی فک دارد یا خیر مستلزم ارزیابی دقیق بالینی و رادیوگرافیک است. همچنین شما می توانید با ما از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید تا با ارسال تصاویر دندانها و صورت بیمار نسبت به پاسخگویی دقیق تر اقدام شود.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران


فاطمه رحیمی: دکتر داودیان. آیا شما عمل مشکل لبخند لثه ای که قسمتی از استخوان بالای لثه برداشته میشه رو انجام میدین؟
1397/01/28
پاسخ:
سلام،
لبخند لثه ای از ناهنجاری پیچیده ای است که می تواند علل مختلف داشته باشد. توصیه می گردد در ابتدا با یک متخصص ارتودنسی مشورت کنید تا بر اساس عوامل زمینه ای آن (دندان، لثه یا فک) نسبت به طرح ریزی درمان مناسب اقدام شود. همچنین شما می توانید تصاویری از صورت و دندانهای تان برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت نسبت به پاسخ دهی دقیق تر اقدام نماییم.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران


گلزار کهن ترابی: سلام آقای دکتر داوودیان. خسته نباشید آقای دکتر من سه سال پیش ارتودنسی کردم ولی دندان های فک پایینم حرکت کردند و از اون حالت صافی خارج شدند آیا دوباره باید ارتودنسی کنم؟ در ضمن من یکی از دندان های جلو فک پایینم دچار تحلیل لثه است آیا حرکت دندان هایم بخاطر این است ؟
1397/01/18
پاسخ:
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران


فاطیما نامی: سلام دکتر داوودیان. خسته نباشید من شهریور 96 ارتودونسی ثابت من تمام شد به من نگهدارنده شفاف دادن ولی نگهدارنده ثابتم پشت دندان های هر دو فکم هست.. ولی بعد یک ماه دیگه نگهدارنده های متحرکم در فک پایینم قرار نگرفت و جا نیفتاد به عبارتی حالا هم یک دندون جلویی من در فک پایین جابجا شده حالا باید چه کاری انجام بدم؟سوال دوم هم اینکه با وجود نگهدارنده ثابت جرم گیری ممکن؟!با تشکر
1397/01/18
پاسخ:
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد. مطالعه مقاله پس از درمان ارتودنسی هم کمک کننده خواهد بود.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران


فروتن: باسلام و خسته نباشید دکتر داوودیان. من دندانهای بالا و پایین م فاصله داره آیا میشود دندانهای بالایی را ارتودنسی کرد هزینه ش چقدر میشه و زمان بهبودیش چه مدتیست باتشکر از شما
1397/01/18
پاسخ:
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد. مطالعه لینک دندانهای فاصله دار هم کمک کننده خواهد بود.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران


سیستم مدیریت محتوای وب سایت وانا
VANA Content Management System