متخصص ارتودنسی در تهران، دکتر مسعود داودیان
 

ویدیو های دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی

 

هزینه درمان ارتودنسی

ویزیت جلسه اول در مطب ما رایگان نیست. پرداخت هزینه درمان به صورت اقساطی در قالب پیش پرداخت اولیه (یک سوم مبلغ درمان) و اقساط ماهیانه می باشد. برای بیمارانی که درمان چند مرحله ای دارند برای فازهای بعدی، ۱۰ درصد تخفیف تعرفه در نظر گرفته می شود. شما می توانید قسط های ماهیانه را در مطب (به صورت نقدی یا دستگاه خودپرداز) و یا در منزل خود از طریق پنل پرداخت آنلاین وبسایت بپردازید.
تعیین قیمت درمان ارتودنسی همانند دیگر درمان های پزشکی برای هر کیس متفاوت است. موارد تأثیرگذار بر نرخ درمان ارتودنسی به شرح ذیل می باشد:هزینه درمان ارتودنسی، قیمت ارتودنسی، تعرفه ارتودنسی
۱. نوع ناهنجاری دندانی فکی
بدیهی است با افزایش شدت ناهنجاری، هزینه درمان ارتودنسی نیز افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال ارتودنسی دندانها همراه مداخله درمانی برای ناهنجاری فکی تعرفه بالاتری نسبت به ردیف کردن دندانها دارد.
۲. متخصص ارتودنسی یا دندانپزشک عمومی
درمان ارتودنسی نزد متخصص ارتودنسی قیمت بالاتری دارد. متأسفانه در حال حاضر تعداد زیادی از دندان پزشکان عمومی بدون تخصص آکادمیک، اقدام به درمان ارتودنسی ثابت برای بیماران خود می کنند. درمانهایی که بعضا خسارت های غیر قابل جبرانی برای فک و دهزینه درمان ارتودنسی، قیمت ارتودنسی، تعرفه ارتودنسیندانهای بیماران به همراه دارد،
۳. مطب یا درمانگاه

درمان ارتودنسی در مطب خصوصی نسبت به درمانگاه دندان پزشکی تعرفه بیشتری دارد، زیرا در مطب، متخصص ارتودنسی از فرصت بیشتری برای درمان بیماران خود برخوردار است.
۴. نوع دستگاه ارتودنسی
دستگاههای ارتودنسی خاصی نظیر براکت های سرامیکی، ارتودنسی دیمون، ارتودنسی لینگوال، اینویزیلاین و ... به هزینه ارتودنسی خواهند افزود.
۵، بیمه ارتودنسی
متأسفانه هنوز بیمه تأمین اجتماعی در ایران درمان های ارتودنسی را پوشش نمی دهد. با این حال برخی ارگان ها نظیر بانک ها، نیروهای مسلح و ادارات معینی برای کارکنان خود اقدام به ارائه بیمه در قالب مراجعه به مراکز تخصصی خاصی می کنند.
سیستم مدیریت محتوای وب سایت وانا
VANA Content Management System