دکتر مسعود داودیان ارتودنتیست در تهران

دکتر مسعود داودیان ارتودنتیست در تهران

به مطب دکتر مسعود داودیان

متخصص ارتودنسی  در تهران

خوش آمدید!

 در مطب دکتر داودیان ضمن ارایه جدیدترین و بهترین روش های ارتودنسی هدف ما کمک به شما در به دست آوردن لبخندی است که نمایانگر اقتدار درون و لطافت بیرون شماست.
همانگونه که می دانید، با افزایش سن لب ها نازکتر می شوند. از سوی دیگر طی سالهای اخیر میل به داشتن لبهای برجسته با عنوان فاکتور مهمی در زیبایی افزایش یافته است. بنابراین امروزه رغبت بیشتری به کاهش کشیدن دندانها و  عقب رفتن لبها در درمان ارتودنسی دندانها و فک ایجاد شده است. همچنین پیشرفت تکنولوژی و ظهور سیستم های جدید نقش موثری در راستای تسهیل و ارتقاء کیفیت درمانهای ارتودنسی داشته است. از معروفترین و در عین حال گرانترین آنها در سراسر دنیا سیستم ارتودنسی دیمون (Damon) می باشد. به واقع سیر درمان و نتیجه نهایی کیس های درمان شده با دیمون در قیاس با سیستم هایی سنتی که هنوز هم به طور غالب مورد استفاده قرار می گیرند، طی اندک سالهای ارایه آن در کشور عزیزمان ستودنی بوده است. از سیستم های نوین دیگر می توان به آخرین نسل ارتودنسی سرامیکی (شفاف)  اشاره کرد که بر خلاف نسل های قبلی ضمن تامین زیبایی از استحکام بالا و اندازه کوچکتر برخوردار می باشند.
پورتال حاضر کاملترین وبسایت تخصصی ارتودنسی در برگیرنده تمامی اطلاعات، اخبار، مقالات و دانستنی های حیطه ارتودنسی در ایران می باشد. به علاوه ما مفتخر به ارائه اولین و به روزترین سیستم پرسش و پاسخ ارتودنسی هستیم. شما می توانید ظرف یک روز کاری حتی روزهای تعطیل پاسخ هر گونه سوال خود در مورد ارتودنسی را آنلاین از طریق اینترنت ارسال و پاسخ را به صورت ایمیل و همچنین درج در وبسایت ما دریافت نمایید. هدف نهایی ما ارائه خدمات درمانی ارتودنسی مطابق با استانداردهای روز دنیا جهت جلب اطمینان هر چه بیشتر بیمارانمان می باشد.

 

  مطب ارتودنسی دکتر مسعود داودیان
مطب ارتودنسی دکتر مسعود داودیان