متخصص ارتودنسی در کرج

همانند سایر درمان های حوزه پزشکی در نقاط مختلف ایران دارای متخصص ارتودنسی کرج نیز هستیم.شهر کرج با وجود اینکه از شهرستان فردیس تفکیک شده است از نظر میزان جمعیت پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می شود و براساس شاخص های جمعیت در میان شهرهای بزرگ جوانترین جمعیت را در بین سه استان دیگر دارا می باشد.جوان بودن جمعیت شهر کرج در مقابل سایر شهرهای پر جمعیت سبب شده است در بین درمان های دندانپزشکی معمول،دندانپزشکی زیبایی و ارتودنسی طرفداران زیادی را داشته باشد و این شهر هم همانند شهرهای پرجمعیت دارای متخصص ارتودنسی باشد.همچنین به علت اینکه میزان مهاجرپذیری در این شهر زیاد است این امر باعث شده است که تبلیغاتی در حوزه دندانپزشکی برای شناسایی مراکز و کلینیک های متخصص ارتودنسی کرج رواج زیادی داشته باشد.اواخر سال 1396 تعداد متخصص ارتودنسی کرج به 11 نفر رسید که تمامی آنها در مطب های تجهیز شده مشغول به فعالیت هستند که میانگین سالهای فعالیت متخصص ارتودنسی کرج طبق پژوهش های انجام شده 10 سال می باشد. البته تعدادى از متخصصين ارتودنسى کرج نيز در سالهاى اخير به جمع همكاران متخصص ارتودنسى اين شهر اضافه شده اند.

برای معرفی بهترين متخصص ارتودنسى كرج نمی توان به شخص خاصی اشاره کرد به این علت که با توجه به تخصصی و فوق تخصصی شدن موضوعات درمانی و گسترده شدن حوزه های علمی در دندانپزشکی روند انجام درمان های دندانپزشکی به سمت تیمی شدن پیش رفته است.

ديگر هيچ پزشکی نمى تواند خود را منحصر به فرد بداند و بیان نماید كه بر تمام حوزه هاى مرتبط به تخصص خود اشراف دارد.به همین منظور به افرادی که تمایل دارند درمان ارتودنسی خود را شروع کنند توصیه می شود که در کنار جستجوی متخصص ارتودنسی کرج،کلینیک ارتودنسی را نیز مد نظر قرار دهند.كلينيك متخصص ارتودنسى کرج با كلينيك دندانپزشكى متفاوت است.در كلينيك دندانپزشكى كارهاى معمول دندانپزشكى انجام مى شود و در بعضی از موارد ممکن است متخصصين دندانپزشكى مختلف مانند متخصص ارتودنسى کرج نيز با اين كلينيك همكارى داشته باشند.متخصص ارتودنسى کرج بایستی برای محبوب شدن در همه رده های سنی ، همكارى مناسبى با متخصص دندانپزشكى كودكان و با جراح فك و صورت داشته باشد.در کلینیک متخصص ارتودنسی کرج بصورت تخصصى و فوق تخصصى روى انواع درمان هاى ارتودنسى تمركز می شود و مراجعه کننده بر اساس سن و شدت ناهنجاری دندان و دهان پذيرش مى شود.در صورتی که بیمار دارای سن پایینی باشد به متخصص ارتودنسی کودکان برای پیشگیری معرفی می شود.

بیماری پریودنتال یا بیماری لثه

پس از اتمام كارهاى ارتودنسى پيشگيرى اگر فرد نيازمند ارتودنسى ثابت باشد به متخصص ارتودنسى کرج در حوزه محل سکونت خود معرفی می شود.گاهی اوقات در مواردی که بیمار نیاز به جراحی فک داشته باشد متخصص ارتودنسی کرج بیمار را به جراح فک مناسب در کرج و یا تهران معرفی می نماید.شایان ذکر است که کلیه درمان های ارتودنسی بدون توجه به رده سنی و نوع ناهنجاری توسط متخصص ارتودنسی کرج انجام می شود.

در پزشکی نیز مانند تمامی علوم و حرفه های دیگر ،افراد با تبحر و مهارت بالا و به اصطلاح متخصص وجود دارد. فرق عمده ای در تکنیک این افراد ، تسلط به علوم و سابقه فعالیتشان وجود دارد که گاهی این موارد را ما با القابی چون خوب و یا بد جایگذاری میکنیم. بهترین متخصص ارتودنسی کرج و یا تمام دنیا را میتوانید با رزومه کاری ، سابقه فعالیت و همچنین رضایت بیمارانشان مقایسه کنید و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که تاثیر مثبت نیاز به متخصصی نامدار ، باتجربه و ماهر دارد

بیمارانی که در کرج زندگی می کنند بعضا برای انجام درمان ارتودنسی به تهران مراجعه می کنند. در غالب موارد توصیه ما به آنها این است که بهتر است در کرج و نه تهران درمان را انجام دهند زیرا ممکن است رفت و آمد به تهران طی یکی دو سال طول درمان آنها را خسته کند. همکاران متخصص ارتودنسی خوبی در کرج حضور دارند که بیماران گرامی می توانند درمان خود را همانجا در شهر کرج انجام دهند.
به هر روی اگر بیماران محترم ساکن کرج قصد انجام درمان ارتودنسی را در مطب دکتر داوودیان داشته باشند ما سعی خواهیم نمود به گونه ای عمل کنیم که با انجام میزان کار بیشتری در هر جلسه درمان ارتودنسی، تعداد ویزیت های ارتودنسی کاهش یابد. همچنین از نظر هزینه ارتودنسی هم وظیفه خود می دانیم حداکثر همکاری را با این عزیزان داشته باشیم تا جبران زحمات زیاد رفت و آمد آنان صورت گیرد.
مطب ارتودنسی دکتر مسعود داوودیان در ستارخان به لحاظ بعد مسافت گزینه مناسب تری برای بیماران ارتودنسی که از کرج تشریف می آورند می باشد.