با سلام،آقای دکتر داوودیان. من اهل اصفهانم و یک سال و دو ماهه ارتودنسی انجام دادم، دندانهای جلوی فک بالای من بسیار بالا و خرگوشی بودند،و دو دندان کناری عقب،امروز به ارتودنتیستم مراجعه کردم و گفتند دوره درمانم کامل شده و دندانهایم بهتر از این نمیشوند،و ادامه کار را باید به جراح لثه مراجعه کنم،اما من هنوز حتی فاصله دندانهای پایینم منظم نیست،نظر شما چیست؟من از ایشون چند روز فرصت گرفتم،کش های مربعی استفاده میکنم،گفتند دو هفته دیگر هم ادامه بده وبعد دیگر تمام،بنظر شما ارتودنتیست نمیتواند ادامه کار را انجام دهد و بابد ادامش را به جراح لثه بسپارم؟
مریم ابراهیمی

سوال : با سلام،آقای دکتر داوودیان. من اهل اصفهانم و یک سال و دو ماهه ارتودنسی انجام دادم، دندانهای جلوی فک بالای من بسیار بالا و خرگوشی بودند،و دو دندان کناری عقب،امروز به ارتودنتیستم مراجعه کردم و گفتند دوره درمانم کامل شده و دندانهایم بهتر از این نمیشوند،و ادامه کار را باید به جراح لثه مراجعه کنم،اما من هنوز حتی فاصله دندانهای پایینم منظم نیست،نظر شما چیست؟من از ایشون چند روز فرصت گرفتم،کش های مربعی استفاده میکنم،گفتند دو هفته دیگر هم ادامه بده وبعد دیگر تمام،بنظر شما ارتودنتیست نمیتواند ادامه کار را انجام دهد و بابد ادامش را به جراح لثه بسپارم؟

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button