با سلام خدمت دکتر داودیان. با توجه به اینکه دندونام نیاز به ارتودنسی دارند، می خواستم بدونم اگه الان پیش شما بیام ، حداکثر تا دو هفته دیگه ارتودنسی انجام میشه ؟ آخه ی سفر خارجی دارم. باید برم واسه یه مدت.با تشکر.
نیما ..

سوال : با سلام خدمت دکتر داودیان. با توجه به اینکه دندونام نیاز به ارتودنسی دارند، می خواستم بدونم اگه الان پیش شما بیام ، حداکثر تا دو هفته دیگه ارتودنسی انجام میشه ؟ آخه ی سفر خارجی دارم. باید برم واسه یه مدت.با تشکر.

پاسخ دکتر :

سلام،
شروع درمان ارتودنسی مستلزم ارزیابی کلینیکی و رادیوگرافیک اولیه به منظور تشخیص نیاز به درمان می باشد. در ادامه در صورت تایید نیاز به درمان، جهت تکمیل مدارک دیگر تشکیل پرونده نظیر فتوگرافی ها راهنمایی خواهید شد. جلسه بعد از دندانهای فکین شما قالبگیری بعمل آمده و برای چکاپ مشکلات جنرال دندانی به دندانپزشک معرفی می شوید. یک هفته بعد بر اساس آنالیز نهایی صورت گرفته در صورت فقدان مشکلات دندانی درمان شما قابل پیاده سازی می باشد. منتها نکته ای که نباید فراموش شود لزوم مراجعات دوره ای (معمولا ماهی یکبار) به ارتودنتیست می باشد که در صورت در دسترس نبودن می تواند درمان شما را به مخاطره اندازد. لذا در صورتی درمان شما قابل انجام ظرف دو هفته خواهد بود که اولا” : در صورت داشتن مشکلات اولیه دندانی نظیر پوسیدگی، جرم و … طی این مدت قابل درمان باشد. ثانیا”: سفر شما کمتر از یکماه به طول بینجامد و در این مدت هم از دستگاههای خود به درستی نگهداری نمایید.
با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان

پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button