با سلام خدمت شما.آقای دکتر داوودیان. من چند وقت پیش خدمت شما رسیدم جهت ارتدونسی و پس از عکسبرداری تشخیص دادید که چهار تا دندان آسیای کوچک را باید بکشم تا درمان انجام شود و گفتید درمان ساده ارتودنسی برای شما بهتر است.حال با توجه به عکس هایی که در سایت شما دیدم و مورد های مشابه با خودم دیدم که با روش دیمون بدون کشیدن دندان انجام شده و دندان ها مرتب شده اند.خواستم ببینم این امکان هم برای من وجود دارد که دندانم را نکشم و از سیستم دیمون استفاده کنم؟
نوید قدیمی

سوال : با سلام خدمت شما.آقای دکتر داوودیان. من چند وقت پیش خدمت شما رسیدم جهت ارتدونسی و پس از عکسبرداری تشخیص دادید که چهار تا دندان آسیای کوچک را باید بکشم تا درمان انجام شود و گفتید درمان ساده ارتودنسی برای شما بهتر است.حال با توجه به عکس هایی که در سایت شما دیدم و مورد های مشابه با خودم دیدم که با روش دیمون بدون کشیدن دندان انجام شده و دندان ها مرتب شده اند.خواستم ببینم این امکان هم برای من وجود دارد که دندانم را نکشم و از سیستم دیمون استفاده کنم؟

پاسخ دکتر :
سلام،
با توجه به عکس های ارسالی شما پروتروژن دندانهای بالا و پایین دارید یعنی شیب دندانهای جلویی بالا و پایین زیاد است. از سویی شما اپن بایت هم دارید. در چنین شرایطی اگرچه حتی بدون کمک از سیستم دیمون هم می توان بدون کشیدن دندان درمان تان را انجام داد ولی توصیه نمی گردد زیرا زیبایی و ثبات مطلوبی برای لبخند شما ایجاد نمی کند.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.