با سلام وقتتون بخیرآقای دکتر داوودیان. من بین دندانهای ۲و ۳ فک بالا و دندانهای  ۲و ۳ و ۴ فک پایینم فاصله هست. از لحاظ فک و حالت دندانها و اندازه شون نظر پزشک این بود که زیبا و متناسب هستند. برای بستن این فاصله ها به متخصص ارتودنسی در شهر خودم مراجعه کردم که گفتن با ارتو درست میشه ولی چون دندانها تمایل به بازگشت دارن باید تا آخر عمر شبهاداخل دهانم سیم بزارم که دندنها بر نگردن و دوباره فاصله نگیرن. به متخصص زیبایی هم که مراجعه کردم گفت بطور کامل نمیشه فاصله ها رو بست، بخصوص فک بالا رو. واقعا ناامید و خسته شدم، لطفا راهنماییم بفرمایید که آیا راهی برای درمان هست؟ من ساکن زنجان هستم.
معصومه هاشمی

سوال : با سلام وقتتون بخیرآقای دکتر داوودیان. من بین دندانهای ۲و ۳ فک بالا و دندانهای ۲و ۳ و ۴ فک پایینم فاصله هست. از لحاظ فک و حالت دندانها و اندازه شون نظر پزشک این بود که زیبا و متناسب هستند. برای بستن این فاصله ها به متخصص ارتودنسی در شهر خودم مراجعه کردم که گفتن با ارتو درست میشه ولی چون دندانها تمایل به بازگشت دارن باید تا آخر عمر شبهاداخل دهانم سیم بزارم که دندنها بر نگردن و دوباره فاصله نگیرن. به متخصص زیبایی هم که مراجعه کردم گفت بطور کامل نمیشه فاصله ها رو بست، بخصوص فک بالا رو. واقعا ناامید و خسته شدم، لطفا راهنماییم بفرمایید که آیا راهی برای درمان هست؟ من ساکن زنجان هستم.

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button