با سلام و آرزوی اوقاتی خوش دکتر داوودیان. بنده دچار نا هنجاری cross biteدر ناحیه قدامی هستم و از پلاک متحرک استفاده میکنم و تحت درمان هستم.حال که پذیرش من در دانشگاه های خارج از کشور فراهم شده آیا باید درمان را نیمه کاره رها کنم و یا امکان من با وجود این سفر میباشد ؟البته چون از پلاک متحرک استفاده میکنم میتوانم فقط شب ها استفاده کنم و بعد از چند سال بعد درمان را ادامه بدهم.؟آیا توسط پزشکی دیگر در ونکوور امکان ادامه درمان هست؟
پارسا

سوال : با سلام و آرزوی اوقاتی خوش دکتر داوودیان. بنده دچار نا هنجاری cross biteدر ناحیه قدامی هستم و از پلاک متحرک استفاده میکنم و تحت درمان هستم.حال که پذیرش من در دانشگاه های خارج از کشور فراهم شده آیا باید درمان را نیمه کاره رها کنم و یا امکان من با وجود این سفر میباشد ؟البته چون از پلاک متحرک استفاده میکنم میتوانم فقط شب ها استفاده کنم و بعد از چند سال بعد درمان را ادامه بدهم.؟آیا توسط پزشکی دیگر در ونکوور امکان ادامه درمان هست؟

پاسخ دکتر :
سلام،
سال نو مبارک
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.