دکتر داوودیان. با سلام و ممنون از وقتی که برا جواب دادن میگذارید چند تا سوال داشتم من ارتودنسی با کشیدن انجام دادم هر دو فک در کل 4 دندان کشیدم الان از اینکه دندان های من زیادی عقب برن نگران هستم آیا راهی هست که دیگه دندونای من عقب نرن البته با توجه به اینکه من ظاهر دندونام مرتب شده ولی هنوز اپن بایت خفیف دارم در این صورت امکانش هست که دندان های عقب جلو اورده شوند؟ و اینکه دکتر بالای دندون 3 فک بالا من اسکرو گذاشتن و گفتن برای اینکه قوس دندان ها به سمت بالا وعقب حرکت کند و برای درمان لبخند لثه ای میخواستم مکانیسم آن رو دقیق تر بدونم و اینکه چقدر طول میکشه تا اسکرو رو در بیارن حدودا چون تا الان  که دو ماه هست اسکرو گذاشته شده من اصلا تغییری ایجاد نشده؟
مهشید کمانه

سوال : دکتر داوودیان. با سلام و ممنون از وقتی که برا جواب دادن میگذارید چند تا سوال داشتم من ارتودنسی با کشیدن انجام دادم هر دو فک در کل 4 دندان کشیدم الان از اینکه دندان های من زیادی عقب برن نگران هستم آیا راهی هست که دیگه دندونای من عقب نرن البته با توجه به اینکه من ظاهر دندونام مرتب شده ولی هنوز اپن بایت خفیف دارم در این صورت امکانش هست که دندان های عقب جلو اورده شوند؟ و اینکه دکتر بالای دندون 3 فک بالا من اسکرو گذاشتن و گفتن برای اینکه قوس دندان ها به سمت بالا وعقب حرکت کند و برای درمان لبخند لثه ای میخواستم مکانیسم آن رو دقیق تر بدونم و اینکه چقدر طول میکشه تا اسکرو رو در بیارن حدودا چون تا الان که دو ماه هست اسکرو گذاشته شده من اصلا تغییری ایجاد نشده؟

پاسخ دکتر :
سلام،
۱. متخصص ارتودنسی بر اساس ویژگی های هر کیس نسبت به نحوه بستن فضای دندانهای کشیده شده اقدام می کند. ۲. بهتر است پاسخ این پرسش در مورد مینی اسکرو را از درمانگر معالج جویا شوید.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.