سلامآقای دکتر ، من سال 91 در شهرستان ارتودنسی رو شروع کردم و فقط براکت گذاشتم . اما یک ماه بعدش به تهران نقل مکان کردیم و دکتر نرفتم . اما امسال تصمیم گرفتم ارتودنسی رو ادامه بدم . رفتم چند جا دکتر و گفتند که بدون نامه از دکتر قبلی ، ارتودنسی رو ادامه نمی دهیم . اما من در شهرستان دکتر رو پیدا نکردم .با این وجود چه گونه ارتودنسی را ادامه بدم ؟؟
محمد احسانی

سوال : سلامآقای دکتر ، من سال 91 در شهرستان ارتودنسی رو شروع کردم و فقط براکت گذاشتم . اما یک ماه بعدش به تهران نقل مکان کردیم و دکتر نرفتم . اما امسال تصمیم گرفتم ارتودنسی رو ادامه بدم . رفتم چند جا دکتر و گفتند که بدون نامه از دکتر قبلی ، ارتودنسی رو ادامه نمی دهیم . اما من در شهرستان دکتر رو پیدا نکردم .با این وجود چه گونه ارتودنسی را ادامه بدم ؟؟

پاسخ دکتر :
سلام،
معمولا همکاران متخصص ارتودنسی از پذیرش بیمارانی که کارشان در نیمه راه بوده و از سوی همکار دیگری مراجعه می نمایند نمی پذیرند مگر با ارائه نامه ای از درمانگر قبلی. این به دلیل ملاحظات قانونی می باشد که در صورت سهل انگاری می تواند دامن گیر ارتودنتیست بعدی شود. با این وجود در صورت نقل مکان متخصص قبلی شما می توانید با تهیه نامه ای از نظام پزشکی شهرستان موردنظر نسبت به ادامه درمان نزد متخصص دیگری اقدام نمایید.
با سپاس،
دکتر مسعود داودیان،
متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.