سلام آقای دکتر داودیان. وقتتون بخیر. یه سوالی داشتم. سوالم اینه که من در شهر ساری در استان مازندران زندگی می کنم و می خواهم ارتودنسی را نزد شما در تهران انجام دهم . شما در توضیحات نوشتید که در ارتودنسی به روش دیمون لازم نیست که هر 4 هفته به پزشک مراجعه کرد و هر 10 هفته یکبار باید به پزشک مراجعه کرد؟ معمولاً برای ارتودنسی یک سوم مبلغ باید پرداخت شود و بقیه ماهیانه می باشد؟ خواستم بدونم ارتودنسی به روش دیمون هم به این صورت می باشد؟ یعنی یک سوم اول پرداخت می شود و بقیه هر 10 هفته یکبار که فرد به پزشک مراجعه می کند؟؟؟
مینا آقاجانی

سوال : سلام آقای دکتر داودیان. وقتتون بخیر. یه سوالی داشتم. سوالم اینه که من در شهر ساری در استان مازندران زندگی می کنم و می خواهم ارتودنسی را نزد شما در تهران انجام دهم . شما در توضیحات نوشتید که در ارتودنسی به روش دیمون لازم نیست که هر 4 هفته به پزشک مراجعه کرد و هر 10 هفته یکبار باید به پزشک مراجعه کرد؟ معمولاً برای ارتودنسی یک سوم مبلغ باید پرداخت شود و بقیه ماهیانه می باشد؟ خواستم بدونم ارتودنسی به روش دیمون هم به این صورت می باشد؟ یعنی یک سوم اول پرداخت می شود و بقیه هر 10 هفته یکبار که فرد به پزشک مراجعه می کند؟؟؟

پاسخ دکتر :
سلام،
برای اطلاع از ملاحظات مالی مطب ما می توانید به صفحه هزینه درمان ارتودنسی مراجعه کنید و یا با شماره ۶۶۵۲۰۹۸۰ تماس حاصل نمائید.
با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button