سلام آقای دکتر داودیان. وقتتون بخیر. یه سوالی داشتم. سوالم اینه که من در شهر ساری در استان مازندران زندگی می کنم و می خواهم ارتودنسی را نزد شما در تهران انجام دهم . شما در توضیحات نوشتید که در ارتودنسی به روش دیمون لازم نیست که هر 4 هفته به پزشک مراجعه کرد و هر 10 هفته یکبار باید به پزشک مراجعه کرد؟ معمولاً برای ارتودنسی یک سوم مبلغ باید پرداخت شود و بقیه ماهیانه می باشد؟ خواستم بدونم ارتودنسی به روش دیمون هم به این صورت می باشد؟ یعنی یک سوم اول پرداخت می شود و بقیه هر 10 هفته یکبار که فرد به پزشک مراجعه می کند؟؟؟
مینا آقاجانی

سوال : سلام آقای دکتر داودیان. وقتتون بخیر. یه سوالی داشتم. سوالم اینه که من در شهر ساری در استان مازندران زندگی می کنم و می خواهم ارتودنسی را نزد شما در تهران انجام دهم . شما در توضیحات نوشتید که در ارتودنسی به روش دیمون لازم نیست که هر 4 هفته به پزشک مراجعه کرد و هر 10 هفته یکبار باید به پزشک مراجعه کرد؟ معمولاً برای ارتودنسی یک سوم مبلغ باید پرداخت شود و بقیه ماهیانه می باشد؟ خواستم بدونم ارتودنسی به روش دیمون هم به این صورت می باشد؟ یعنی یک سوم اول پرداخت می شود و بقیه هر 10 هفته یکبار که فرد به پزشک مراجعه می کند؟؟؟

پاسخ دکتر :
سلام،
برای اطلاع از ملاحظات مالی مطب ما می توانید به صفحه هزینه درمان ارتودنسی مراجعه کنید و یا با شماره ۶۶۵۲۰۹۸۰ تماس حاصل نمائید.
با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.