سلام آقای دکتر داوودیان، دکتر خوب ارتودنسی چه کسی را در جنوب تهران پیشنهاد می کنید؟ من چندین بار قصد داشتم به مطب شما مراجعه کنم ولی به دلیل بعد مسافت نتوانستم. من فکم قدری جل است و نامرتبی و کجی مختصری در دندانهای بالا دارم. به یک دکتر دندان پزشک عمومی در حوالی میدان خراسان مراجعه کردم ایشان گفتن باید ۸ دندان بکشم ولی در سایت شما خوندم که با روسی تحت عنوان دیمون دیگر نیازی به کشیدن دندان نیست. خوشحال میشم راهنمایی کنید که اولا متخصص ارتودنتیست در منطقه جنوب تهران چه کسی را پیشنهاد می کنیدو به علاوه جه درمانی برای دندانهای من بهتر است. ممنونم.
ف.م.

سوال : سلام آقای دکتر داوودیان، دکتر خوب ارتودنسی چه کسی را در جنوب تهران پیشنهاد می کنید؟ من چندین بار قصد داشتم به مطب شما مراجعه کنم ولی به دلیل بعد مسافت نتوانستم. من فکم قدری جل است و نامرتبی و کجی مختصری در دندانهای بالا دارم. به یک دکتر دندان پزشک عمومی در حوالی میدان خراسان مراجعه کردم ایشان گفتن باید ۸ دندان بکشم ولی در سایت شما خوندم که با روسی تحت عنوان دیمون دیگر نیازی به کشیدن دندان نیست. خوشحال میشم راهنمایی کنید که اولا متخصص ارتودنتیست در منطقه جنوب تهران چه کسی را پیشنهاد می کنیدو به علاوه جه درمانی برای دندانهای من بهتر است. ممنونم.

پاسخ دکتر :
سلام،
امکان معرفی متخصص ارتودنسی از سوی ما وجود ندارد. شما می توانید با مراجعه به بانک اطلاعاتی ارتودنتیست های ایران که به همت دکتر مسعود داودیان راه اندازی شده مراجعه نموده و نسبت به جستجوی نزدیکترین ارتودنتیست به محل سکونت تان اقدام کنید. در خصوص طرح درمان پیشنهادی برای ارتودنسی شما تآکید می گردد که برای این منظور باید به مدارک رادیوگرافی و فتوگرافی استاندارد صورت و دندانهای شما دسترسی داشته باشیم. شما می توانید این مدارک را برای ما به آدرس ایمیل ([email protected]) ارسال نمائید.
با سپاس،
مطب تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داوودیان در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.