سلام آقای دکتر داوودیان. من هفته قبل به مطب جردن شما مراجعه کردم و شما فرمودید برای ارتودنسی باید تعدادی رادیوگرافی و فتوگرافی تهیه کنم . منم این کار را کردم . سوال الان اینه که آیا میشه قبل از مراجعه بعدی حدود قیمت ارتودنسی را بفرمائید. من دو دندان خرگوشی فک بالا دارم و فک بالایم به تشخیص شما قدری جلو هست. نزدیک به ۱۱ سال قبل هم یک بار ارتودنسی متحرک کرده ام ولی برگشته است. ممنون میشم قبل از اومدن دوباره در مورد هزینه راهنماییم کنین. ممنون از وقتی که میزارین.
ب.م

سوال : سلام آقای دکتر داوودیان. من هفته قبل به مطب جردن شما مراجعه کردم و شما فرمودید برای ارتودنسی باید تعدادی رادیوگرافی و فتوگرافی تهیه کنم . منم این کار را کردم . سوال الان اینه که آیا میشه قبل از مراجعه بعدی حدود قیمت ارتودنسی را بفرمائید. من دو دندان خرگوشی فک بالا دارم و فک بالایم به تشخیص شما قدری جلو هست. نزدیک به ۱۱ سال قبل هم یک بار ارتودنسی متحرک کرده ام ولی برگشته است. ممنون میشم قبل از اومدن دوباره در مورد هزینه راهنماییم کنین. ممنون از وقتی که میزارین.

پاسخ دکتر :
سلام،
برای اطلاع از جزئیات هزینه لازم است با در دست داشتن مدارک تهیه شده به مطب ما مراجعه فرمائید. قبل از آن هم می توانید به لینک هزینه درمان ارتودنسی رجوع کنید.
با سپاس،
مطب تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داوودیان در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.