سلام جناب دکتر داوودیان.میدلاین فک بالام حدود یکی دو میلیمتر انحراف به سمت چپ دارد از طرفی هم دندانهای فک بالا و پایین من بر هم مماس هستند و دندانهای فک پایین زیر دندانهای فک بالا قرار نمی گیرد، به یکی از همکاران شما که مراجعه کردم گفتند نیاز به جراحی فک هست. چون در شهرستان هستم ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید که بدون جراحی فک و فقط با ارتودنسی امکان اصلاح طرز قرار گرفتن دندانهایم روی هم وجود ندارد؟
هنری

سوال : سلام جناب دکتر داوودیان.میدلاین فک بالام حدود یکی دو میلیمتر انحراف به سمت چپ دارد از طرفی هم دندانهای فک بالا و پایین من بر هم مماس هستند و دندانهای فک پایین زیر دندانهای فک بالا قرار نمی گیرد، به یکی از همکاران شما که مراجعه کردم گفتند نیاز به جراحی فک هست. چون در شهرستان هستم ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید که بدون جراحی فک و فقط با ارتودنسی امکان اصلاح طرز قرار گرفتن دندانهایم روی هم وجود ندارد؟

پاسخ دکتر :
سلام،
متأسفانه به صِرف توضیحات فوق امکان پرسش و پاسخ ارتودنسی به صورت مجازی وجود ندارد. توصیه می گردد عکس هایی از صورت و دندانهای خود برای ما به آدرس ایمیل ([email protected]) ارسال نمائید تا در اسرع وقت برای راهنمایی دقیق تر شما اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.