سلام دکتر داودیان. من 25 ساله هستم. در قسمت جلوی فک بالایی دندانها کمی (نه زیاد) با هم فاصله دارند و از چهار دندانی که باید در جلو قرار گیرد (چهار دندانی که بین دندانهای نیش قرار میگیرند) دو تا از آنها تقریبا میشه گفت با فاصله ای حدود نیم سانت یا بشتر در پشت دندانهای ردیف جلو قرار گرفته ند، تقریبا میشه گفت دو تا دندان در جلو با فاصله ی کمی از هم هستند و دندانهای نیش نیز با فاصله کمی در طرفین آنها قرار دارند و دو دندان دیگری که باید جلو باشند حدودا” پشت فضای خالی با نیش ها در عقب قرار دارند. از آنجایی که هزینه کمی برام سنگین خواهد بود، به نظر شما مرتب کردن این دندانها معقوله؟ از طرفی اگر این دندانها را هم بکشم فضای خالی در دهان زیاد می شود؟ به نظر شما معقولترین کار چیست؟
زهره میرزایی

سوال : سلام دکتر داودیان. من 25 ساله هستم. در قسمت جلوی فک بالایی دندانها کمی (نه زیاد) با هم فاصله دارند و از چهار دندانی که باید در جلو قرار گیرد (چهار دندانی که بین دندانهای نیش قرار میگیرند) دو تا از آنها تقریبا میشه گفت با فاصله ای حدود نیم سانت یا بشتر در پشت دندانهای ردیف جلو قرار گرفته ند، تقریبا میشه گفت دو تا دندان در جلو با فاصله ی کمی از هم هستند و دندانهای نیش نیز با فاصله کمی در طرفین آنها قرار دارند و دو دندان دیگری که باید جلو باشند حدودا” پشت فضای خالی با نیش ها در عقب قرار دارند. از آنجایی که هزینه کمی برام سنگین خواهد بود، به نظر شما مرتب کردن این دندانها معقوله؟ از طرفی اگر این دندانها را هم بکشم فضای خالی در دهان زیاد می شود؟ به نظر شما معقولترین کار چیست؟

پاسخ دکتر :
سلام،
مرحمت کنید برای دریافت راهنمائی دقیق تر تصاویری از صورت و دندانهای خود برای ما به آدرس ایمیل ([email protected]) ارسال فرمائید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.
با سپاس،
مرکز تخصصی دکتر مسعود داودیان
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.