سلام دکتر داودیان. واقعا” مرسی که امکان دادین پرسش هامون رو بفرستیمقبلا هم راجع به جراحی فک سوال پرسیدمدکتر به من گفته که باید جراحی فک انجام بدمولی از عوارضش میترسممثلا تو اینترنت نوشته بود که ممکنه صورت واسه همیشه بی حس بشه یا اینکه فک پایینه و لب پایین همیشه بی حس بمونهاز این عوارض میترسم لطفا راهنماییم کنیددکتر ارتودنسی من گفته که تا دوهفته باید بهش بگم میخوام جراحی انجام بدم یانه؟
نیلوفر طراوت

سوال : سلام دکتر داودیان. واقعا” مرسی که امکان دادین پرسش هامون رو بفرستیمقبلا هم راجع به جراحی فک سوال پرسیدمدکتر به من گفته که باید جراحی فک انجام بدمولی از عوارضش میترسممثلا تو اینترنت نوشته بود که ممکنه صورت واسه همیشه بی حس بشه یا اینکه فک پایینه و لب پایین همیشه بی حس بمونهاز این عوارض میترسم لطفا راهنماییم کنیددکتر ارتودنسی من گفته که تا دوهفته باید بهش بگم میخوام جراحی انجام بدم یانه؟

پاسخ دکتر :
سلام،
احتراما به استحضار می رسانیم که جراحی فک امروزه پیشرفت های بسیاری کرده و عوارض انجام آن به شدت کاهش یافته است. چنانچه متخصص ارتودنسی و متخصص فک و صورت نظر بر درمان اشتراکی ارتودنسی و جراحی فک دارند بهتراست به خواسته آنها احترام گذاشته و بدون نگرانی نسبت به پیگیری درمان اقدام نمائید.
با سپاس،
دکتر مسعود داودیان،
متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.