سلام دکتر داوودیان، بهترین دکتر متخصص ارتودنسی در کرج چه کسی را می شناسید. کاش شما در کرج هم مطب داشتید. من به چند متخصص ارتودنسی در کرج مراجعه کردم ولی هر کدام نظرات متفاوتی در مورد دندونای دخترم دادن از کشیدن دندان تا جراحی فک در اینده و حتی چین کپ. لطفا راهنمایی کنید. اگه لازمه عکس های دخترم را براتون ایمیل کنم.
ع.ف.

سوال : سلام دکتر داوودیان، بهترین دکتر متخصص ارتودنسی در کرج چه کسی را می شناسید. کاش شما در کرج هم مطب داشتید. من به چند متخصص ارتودنسی در کرج مراجعه کردم ولی هر کدام نظرات متفاوتی در مورد دندونای دخترم دادن از کشیدن دندان تا جراحی فک در اینده و حتی چین کپ. لطفا راهنمایی کنید. اگه لازمه عکس های دخترم را براتون ایمیل کنم.

پاسخ دکتر :
سلام،
۱. متأسفانه امکان معرفی دکتر متخصص ارتودنسی از سوی ما وجود ندارد. ۲. طرح درمان ارتودنسی امری واحد نیست بلکه بنابر سلیقه درمانگر و خواست بیمار از نتیجه درمان ممکن است دیدگاههای متفاوتی وجود داشته باشد. از اینرو توصیه می گردد جهت رسیدن به بهترین طرح درمان با درمانگر خود به طور فعال گفتمان کنید و خواست های خود از درمان را با ایشان به اشتراک بگذارید. ۳. در صورت تمایل به مشاوره آنلاین ارتودنسی می توانید عکس هایی از صورت و دندانهای دخترتان را برای ما به آدرس ایمیل ([email protected]) ارسال نمائید.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.