سلام دکتر داوودیان. خسته نباشید یکی از دندانهای شیری من تا سن 18سالگی نیوفتاده بود،و یک دندان دیگر پشت دندان شیری رشد کرده بود دوسال قبل دندان شیری را کشیدم اما هنوز دندان اصلی بجای دندان شیری ام قرار نگرفته و باعث نا ردیفی و نامنظمی شده است و باعث شده دوتا از دندانهایم فاصله بردارند،چون فقط یکی از دندانهام مشکل داره دلم نمیخواد کل دندانهای یک فکم رو ارتودنسی کنم آیا راه دیگری وجود داره که بتوان همان یک دندان را به تنهایی ارتودنسی کرد یا به روش دیگری همان یک دندان را به محل اصلی خود بازگرداند؟
لیلاصادقی

سوال : سلام دکتر داوودیان. خسته نباشید یکی از دندانهای شیری من تا سن 18سالگی نیوفتاده بود،و یک دندان دیگر پشت دندان شیری رشد کرده بود دوسال قبل دندان شیری را کشیدم اما هنوز دندان اصلی بجای دندان شیری ام قرار نگرفته و باعث نا ردیفی و نامنظمی شده است و باعث شده دوتا از دندانهایم فاصله بردارند،چون فقط یکی از دندانهام مشکل داره دلم نمیخواد کل دندانهای یک فکم رو ارتودنسی کنم آیا راه دیگری وجود داره که بتوان همان یک دندان را به تنهایی ارتودنسی کرد یا به روش دیگری همان یک دندان را به محل اصلی خود بازگرداند؟

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.