سلام دکتر داوودیان عزیز، خدا قوت. من آدرس مطب های شما را در تهران از طریق گوگل پیدا کردم. مشکلم اینه که نمی تونم هر ماه به مطب شما مراجعه کنم. آخه من شهریار زندگی می کنم. در اینترنت خوندم که سیستم دیمون میتونه درمان ارتدونسی را با هر دو ماه یکبار مراجعه، حل کنه. لطفا راهنمایی می کنین که بهترین روش ارتدونسی با توجه به شرایط من چیه؟
حسن شفیعی

سوال : سلام دکتر داوودیان عزیز، خدا قوت. من آدرس مطب های شما را در تهران از طریق گوگل پیدا کردم. مشکلم اینه که نمی تونم هر ماه به مطب شما مراجعه کنم. آخه من شهریار زندگی می کنم. در اینترنت خوندم که سیستم دیمون میتونه درمان ارتدونسی را با هر دو ماه یکبار مراجعه، حل کنه. لطفا راهنمایی می کنین که بهترین روش ارتدونسی با توجه به شرایط من چیه؟

پاسخ دکتر :
سلام،
سیستم ارتودنسی دیمون برای کیس های خاصی در ارتودنسی توسط ما پیشنهاد می گردد. در خصوص دفعات مراجعه برای ارتودنسی اضافه می کنم که به طور معمول بهتر است بیمار حتی در سیستم دیمون ماهی یکبار مراجعه داشته باشد زیرا گاها بیمار با مشکلاتی نظیر درآمدن سیم ارتودنسی، آزار گونه و لب ها توسط برخی قسمت های دستگاههای ارتودنسی و … روبرو می شود. با این حال شما می توانید با یک ارتودنتیست حضورا مراجعه کنید تا حسب شرایط دندانی فکی بهترین طرح درمان ارتودنسی با حداقل دفعات مراجعه در نظر گرفته شود.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.