سلام دکتر داوودیان عزیز. من با شما از طریق فیسبوک تان آشنا شدم. عکس های خیلی خوبی قبل و بعد ارتودنسی نشان داده بودید. متاسفانه من چن سال پیش رفتم ارتودنسی نزد یه دکتر عمومی. ایشون دندانهای من را ردیف نتونست بکنه و حالا که دو سال از درمان می گذره هم به گفته یکی از همکاران شما در شهرمون امکان ارتودنسی مجدد نیست. آیا می تونم پیش شما بیام من شمالی هستم و ماهی یه بار میام تهران؟
ملودی س.

سوال : سلام دکتر داوودیان عزیز. من با شما از طریق فیسبوک تان آشنا شدم. عکس های خیلی خوبی قبل و بعد ارتودنسی نشان داده بودید. متاسفانه من چن سال پیش رفتم ارتودنسی نزد یه دکتر عمومی. ایشون دندانهای من را ردیف نتونست بکنه و حالا که دو سال از درمان می گذره هم به گفته یکی از همکاران شما در شهرمون امکان ارتودنسی مجدد نیست. آیا می تونم پیش شما بیام من شمالی هستم و ماهی یه بار میام تهران؟

پاسخ دکتر :
سلام،
درمان ارتودنسی ثابت نزد دندان پزشک عمومی امری نابجا است زیرا برای ارتودنسی باید درمانگر مورد مراجعه از دانش تخصصی و آکادمیک ارتودنسی برخوردار باشد. توصیه می گردد برای بررسی دقیق تر وضعیت درمان انجام شده به یک ارتودنتیست در نزدیکی محل سکونت خود مراجعه کنید تا با بررسی دقیق مدارک رادیوگرافی دندانی فکی، شما را در خصوص امکان انجام ارتودنسی مجدد راهنمایی کند. چنانچه همکار متخصصی نظر به عدم امکان ارتودنسی دوباره، داده اند برای اطمینان با ارتودنتیست دیگری هم مشورت کنید. برای انجام ارتودنسی در تهران باید دست کم دو بار در ماه بتوانید حضور داشته باشید.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button