سلام دکتر داوودیان. مشکل افتادگی لثه در فک پایین دارم اما دکترها گفتند چون کمتر از 45 سال داری نمی شه عمل کرد. در فک بالا دندان 3 پشت دندان دو قرار داره به اندازه 2 میلیمتر بعضی دکتر ها می گویند نیاز به ارتودنسی در فک پایین نیست و فقط فک بالا را ارتودنسی کن اما ممکن است بعد از ارتودنسی لثه ات پیدا شود و بعضی می گویند اگر دندان 5 سمت چپ و راست بکشی  جای خالی در دهانت می مونه بااین اوصاف چه راهکاری را به من معرفی می کنید؟ آیا ارتودنسی کنم یا نه؟
مریم نورانی آزاد

سوال : سلام دکتر داوودیان. مشکل افتادگی لثه در فک پایین دارم اما دکترها گفتند چون کمتر از 45 سال داری نمی شه عمل کرد. در فک بالا دندان 3 پشت دندان دو قرار داره به اندازه 2 میلیمتر بعضی دکتر ها می گویند نیاز به ارتودنسی در فک پایین نیست و فقط فک بالا را ارتودنسی کن اما ممکن است بعد از ارتودنسی لثه ات پیدا شود و بعضی می گویند اگر دندان 5 سمت چپ و راست بکشی جای خالی در دهانت می مونه بااین اوصاف چه راهکاری را به من معرفی می کنید؟ آیا ارتودنسی کنم یا نه؟

پاسخ دکتر :
سلام،
متأسفانه بر اساس توضیحات فوق امکان مشاوره مجازی وجود ندارد. توصیه می گردد مدارک کامل رادیوگرافی و فتوگرافی صورت و دندانهای خود را برای ما به آدرس ایمیل (info@dr-davoudian.com) ارسال نمائید تا در اسرع وقت برای راهنمایی دقیق تر شما اقدام کنیم.
با سپاس،
مطب تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داوودیان در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.