سلام دکتر داوودیان… من از ناهنجاری جلوزدگی هر دو فک گلایه مندم ؛ پیش دو جراح فک رفته ام اما آنها ضرورت را برای عمل تشخیص ندادند…  اما چون در اصفهان زندگی می کنم از مراجعه به شخصِ محترم شما برای درمان، عاجزم!  آیا شما در اصفهان از میان همکارانتان، کسی را می شناسید که ارتودونسی کاموفلاژ انجام دهد؟  چون من پیش یک ارتودونتیست رفتم و از کاموفلاژ با ایشان در میان گذاشتم که ایشان گفت این درمان مربوط به کودکان است و برای من انجام پذیر نیست اما من در وبسایت شما دیدم که جوانانی بالای 20 سال چنین درمانی را انجام داده اند!
پدرام

سوال : سلام دکتر داوودیان… من از ناهنجاری جلوزدگی هر دو فک گلایه مندم ؛ پیش دو جراح فک رفته ام اما آنها ضرورت را برای عمل تشخیص ندادند… اما چون در اصفهان زندگی می کنم از مراجعه به شخصِ محترم شما برای درمان، عاجزم! آیا شما در اصفهان از میان همکارانتان، کسی را می شناسید که ارتودونسی کاموفلاژ انجام دهد؟ چون من پیش یک ارتودونتیست رفتم و از کاموفلاژ با ایشان در میان گذاشتم که ایشان گفت این درمان مربوط به کودکان است و برای من انجام پذیر نیست اما من در وبسایت شما دیدم که جوانانی بالای 20 سال چنین درمانی را انجام داده اند!

پاسخ دکتر :
سلام،
شما می توانید به دکتر محمدرضا جوادیه استاد بنده در اصفهان (خیابان شریعتی) مراجعه فرمائید. ارتودنسی کاموفلاژ در صورت اندیکاسیون در سنین بالا نیز کاربرد دارد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.