سلام دکتر داوودیان و با تشکر از شمامن 35 سال سن دارم دندونای بالام کمی جلو و فک پایینم عقب است پیش یکی از همکاران شما رفتم و در حال انجام کارم .اما از دورو اطرافم می شنوم که فلان دکتر کارش حرف نداره و تکه با اینکه گرون می گیره. و هیچ کی اسم دکتر منو نشنیده ایشون هم متخصص ارتودنسی هستن .الان یه استرسی گرفتم یعنی امکان داره کارشون ضعیف باشه؟ تو رو خدا جواب بدید مطبشون بالاتر از میرداماد است یه خانم دکترن.
ازیتا مهربان

سوال : سلام دکتر داوودیان و با تشکر از شمامن 35 سال سن دارم دندونای بالام کمی جلو و فک پایینم عقب است پیش یکی از همکاران شما رفتم و در حال انجام کارم .اما از دورو اطرافم می شنوم که فلان دکتر کارش حرف نداره و تکه با اینکه گرون می گیره. و هیچ کی اسم دکتر منو نشنیده ایشون هم متخصص ارتودنسی هستن .الان یه استرسی گرفتم یعنی امکان داره کارشون ضعیف باشه؟ تو رو خدا جواب بدید مطبشون بالاتر از میرداماد است یه خانم دکترن.

پاسخ دکتر :
سلام،
نکته مهم مراجعه به دکتر متخصص ارتودنسی است که ظاهرا شما چنین عمل کرده اید. برای اطلاع دقیق تر در این باره شما را به مطالعه لینک افتراق متخصص ارتودنسی از دندانپزشک عمومی دعوت می کنم.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.