سلام و درود خدمت شما دکتر داوودیان. من تاحالا سایتی به این کاملی از یه پزشک ارتدونسی ندیده بودم. من الان ۳ ماهه که دارم تو اینترنت تحقیق می کنم تا بهترین دکتر ارتودنسی را در تهران پیدا کنم که به حمدا… ظاهرن پیدا کردم. فقط زحمت بکشید بفرمایین هزینه و مدت ارتودنسی من چقدر میشه. من فقط دندونای فک بالام جلویه یه کمی هم دندونای پایینی روهمن. ممنون از وقتی که می زارین.
سینا کمالی

سوال : سلام و درود خدمت شما دکتر داوودیان. من تاحالا سایتی به این کاملی از یه پزشک ارتدونسی ندیده بودم. من الان ۳ ماهه که دارم تو اینترنت تحقیق می کنم تا بهترین دکتر ارتودنسی را در تهران پیدا کنم که به حمدا… ظاهرن پیدا کردم. فقط زحمت بکشید بفرمایین هزینه و مدت ارتودنسی من چقدر میشه. من فقط دندونای فک بالام جلویه یه کمی هم دندونای پایینی روهمن. ممنون از وقتی که می زارین.

پاسخ دکتر :
سلام،
از اظهار لطف شما سپاسگزارم. با این حال باید بدانید که مشاوره آنلاین ارتودنسی مستلزم ارزیابی مدارک کامل رادیوگرافی و فتوگرافی صورت و دندانهاست. توصیه می گردد دست کم عکس هایی از صورت و دندانهای خود برای ما به آدرس ایمیل ([email protected]) ارسال نمائید. مطالعه لینک های هزینه ارتودنسی و طول درمان ارتودنسی هم کمک کننده خواهد بود.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.