سلام و عرض ادب و خسته نباشید .جناب دکتر داوودیان. من 21 ساله هستم خیلی به ظاهرم اهمیت میدم و الان چند ساله که  احساس میکنم لب هایم جلو هستند خیلیا بهم میگن که قیافه جذابی دارم اما من اعتماد به نفسم رو از دست دادم اقایه دکتر دوس دارم که لب بالا وپایین به داخل بره به شدت و فک پایین جلو بیاد احساس میکنم با ارتودنسی و بدون عمل فک این کار روی من صورت بگیره میشه بگین  همچین چیزی عملیه ؟ممنون خیلی دوس دارم خودتون این کارو کنین واسم.
سهند رفعت پور

سوال : سلام و عرض ادب و خسته نباشید .جناب دکتر داوودیان. من 21 ساله هستم خیلی به ظاهرم اهمیت میدم و الان چند ساله که احساس میکنم لب هایم جلو هستند خیلیا بهم میگن که قیافه جذابی دارم اما من اعتماد به نفسم رو از دست دادم اقایه دکتر دوس دارم که لب بالا وپایین به داخل بره به شدت و فک پایین جلو بیاد احساس میکنم با ارتودنسی و بدون عمل فک این کار روی من صورت بگیره میشه بگین همچین چیزی عملیه ؟ممنون خیلی دوس دارم خودتون این کارو کنین واسم.

پاسخ دکتر :
سلام،
متأسفانه بر اساس توضیحات فوق امکان اظهار نظر در خصوص کیس شما وجود ندارد. توصیه می گردد برای دریافت راهنمایی دقیق تر، عکس هایی از صورت و دندانهای خود برای ما به آدرس ایمیل (info@dr-davoudian.com) ارسال نمائید.
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.