سلام. چند سال پیش در سقف دهان من دو دندان پنهان بود که به دکتر مراجعه کردم و  برایم آن دو دندان را کشید و یکی دو سال بعد دوباره در قسمت پایین دهانم چهار دندان دیګر رشد کرد و من فکر میکردم که برای دندان هایم مشکلی به وجود نمی آورد و من صبر کردم تا دندانها رشد کنند تا از لثه هایم بیرون بیان و تا به حال هم هیچ کدام رشدی نکردند و فقط یکی از دندانها کمی برآمده و حتی از لثه ام هم بیرون نزده و حتی بعضی ها هم میګن که باید جراحی کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.
فرهاد معماری

سوال : سلام. چند سال پیش در سقف دهان من دو دندان پنهان بود که به دکتر مراجعه کردم و برایم آن دو دندان را کشید و یکی دو سال بعد دوباره در قسمت پایین دهانم چهار دندان دیګر رشد کرد و من فکر میکردم که برای دندان هایم مشکلی به وجود نمی آورد و من صبر کردم تا دندانها رشد کنند تا از لثه هایم بیرون بیان و تا به حال هم هیچ کدام رشدی نکردند و فقط یکی از دندانها کمی برآمده و حتی از لثه ام هم بیرون نزده و حتی بعضی ها هم میګن که باید جراحی کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.

پاسخ دکتر :
سلام،
سوال شما خیلی واضح نیست. مرحمت کنید یا به یک ارتودنتیست مراجعه نمایید و یا دست کم رادیوگرافی پانورامیک (OPG) خود را برای ما ارسال فرمایید.
با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان
پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.