یا سلام و خسته نباشید. من دختری 26 ساله هستم از 18 سالگی دندانهایم شروع به جابجایی کردن و دو دندان جلویی ام یکی بر روی دیگری آمده است. مایل به ارتونسی هستم اما به دلیل سنم و تاثیری که بر چهره و زیبایی ام دارم میترسم اینکار را انجام دهم. شما چه روش ارتودنسی را پیشنهاد میکنید؟ آیا ارتودنسی لینگوال و یا نامریی با توجه به مشکل من قابل استفاده است؟؟ میشود به جای ارتودنسی از لمینت برای اصلاح این مشکل استفاده کرد؟؟
دنیا

سوال : یا سلام و خسته نباشید. من دختری 26 ساله هستم از 18 سالگی دندانهایم شروع به جابجایی کردن و دو دندان جلویی ام یکی بر روی دیگری آمده است. مایل به ارتونسی هستم اما به دلیل سنم و تاثیری که بر چهره و زیبایی ام دارم میترسم اینکار را انجام دهم. شما چه روش ارتودنسی را پیشنهاد میکنید؟ آیا ارتودنسی لینگوال و یا نامریی با توجه به مشکل من قابل استفاده است؟؟ میشود به جای ارتودنسی از لمینت برای اصلاح این مشکل استفاده کرد؟؟

پاسخ دکتر :

سلام
تکنولوژی امروز ارتودنسی، مرزی به لحاظ سنی برای انجام درمان ندارد. در پاسخ به سوالی مبنی بر امکان انجام لمینیت به جای ارتودنسی شما را به مطالعه مقاله ای از من که در مصاحبه با ایرنا مربوط به همین موضوع درج شده دعوت می کنم (با عنوان ارتودنسی با لیزر) در خصوص رفع نگرانی شما از دیده شدن براکت های ارتودنسی می توانید از براکت های همرنگ دندان نسل جدید با زیبایی منحصر به فرد استفاده کنید. توضیح بیشتر این موارد در سایت در اختیار شما می باشد.

پرسش خود را مطرح کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.