متخصص ارتودنسی/کلینیک جدید ارتودنسی و دندانپزشکی
نقل قول دکتر داودیان درباره انتخاب بهترین کلینیک ارتودنسی
نقل قول دکتر داودیان درباره انتخاب بهترین کلینیک ارتودنسی

همواره کلمه ارتودنسی با مرتب و زیبا شدن دندان‌ها همراه است. ولی برای انجام این درمان زمان‌بر و رسیدن به لبخند ایده‌آل مهم‌ترین و اولین قدم انتخاب یک متخصص ارتودنسی حاذق و مراجعه به بهترین کلینیک ارتودنسی است. شاید بیماری که برای انجام ارتودنسی مراجعه می‌کند، تنها تصور نامرتبی دندانی دارد ولی بسیاری از مشکلات دیگر نیز وجود دارد که در حین دوره درمان ارتودنسی لازم است برای حصول نتیجه بهتر انجام شود. اینجا همان نقطه‌ای است که اهمیت مراجعه به کلینیک ارتودنسی مشخص و پر رنگ خواهد شد.

کلینیک ارتودنسی

در کلینیک ارتودنسی تمامی درمان‌های لازم برای رفع ناهنجاری‌های دندانی و فکی انجام می‌شود. درمان کلیه ناهنجاری‌ها از جمله رفع فاصله بین دندانی، شلوغی و ازدحام دندان‌ها، دیپ بایت، کراس بایت، اپن بایت، جلو بودن فک پایین، عقب بودن فک پایین و حتی ارتودنسی دندان نهفته در یک کلینیک ارتودنسی حرفه‌ای انجام می‌شود.

کلینیک ارتودنسی یا مطب ارتودنسی؟

بسیاری از افرادی که قصد مراجعه به یک متخصص ارتودنسی حاذق را دارند تفاوت‌های مراجعه به یک کلینیک ارتودنسی را با یک مطب ارتودنسی نمی‌دانند. مطب ارتودنسی همانطور که از نام آن مشخص است تنها یک دندانپزشک متخصص دارد در حالی که در کلینیک ارتودنسی علاوه بر متخصص ارتودنسی چندین دندانپزشک متخصص در شاخه‌های مختلف دندانپزشکی حضور دارند و روند ارتودنسی بیمار بعد از معاینه و مشاوره دقیق متخصصین با یکدیگر انجام خواهد شد. در نتیجه در صورتی که نیاز باشد قبل، بعد و یا حین ارتودنسی درمان‌هایی از جمله فرنکتومی، کشیدن دندان، ترمیم پوسیدگی و سایر درمان‌های دندانپزشکی انجام شود، همه در یک کلینیک به طور کامل انجام خواهد شد.

مزیت دیگری که کلینیک ارتودنسی نسبت به مطب ارتودنسی دارد، فضای بزرگتر، تعداد یونیت بیشتر و در نتیجه انتظار کمتر بیمار خواهد بود. با مراجعه بیمار به کلینیک ارتودنسی، در مدت زمان کوتاهی تمامی درمان‌های دندانپزشکی توسط متخصصین انجام خواهد شد.

کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان شعبه ستارخان

کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان شعبه شریعتی

کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان شعبه شریعتی

کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان شعبه ستارخان

بهترین کلینیک ارتودنسی در تهران

کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان با دو شعبه در شمال و غرب تهران و با تجهیزاتی به روز و دیجیتالی بیش از 15 سال است که به صورت حرفه‌ای با تجربه انواع کیس‌های پیچیده، درمان ارتودنسی بیماران را انجام می‌دهد.

چرا کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان را باید برای درمان ارتودنسی انتخاب کرد؟ (بر روی موارد مورد نظر کلیک کنید!)

متخصص ارتودنسی با تجربه

تمام خدمات زیر یک سقف

گارانتی مادام العمر ارتودنسی

مشاوره رایگان آنلاین

قالب‌گیری با اسکنر دیجیتال

تسریع ارتودنسی با لیزر

تسهیل درمان بیماران راه دور

روش‌های جدید ارتودنسی

تجربه درمان‌های ارتودنسی پیچیده

دکتر داودیان با بیش از 15 سال تجربه ارتودنسی، عضویت در انجمن‌های متعدد ارتودنسی و درمان بیش از 3000 کیس با ناهنجاری‌های دندانی فکی بسیار پیچیده، می‌توانند بهترین طرح درمان را برای هر بیمار متناسب با مشکل وی ارائه کنند. همچنین پس از سال‌ها تجربه انواع درمان‌های ارتودنسی، درصد خطا و اشتباهات حین درمان نیز به حداقل رسیده و بیماران از روند درمان خود در کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان آسوده خاطر خواهند بود.

دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی

ارائه درمان‌های تخصصی دندانپزشکی تحت نظر دکتر داودیان

در اکثر موارد ارتودنسی به عنوان آخرین حلقه از زنجیره درمان‌های دندانپزشکی شناخته می‌شود. بنابراین زمانی که بیمار با مشکلات متعدد دندانی برای انجام ارتودنسی به کلینیک دکتر داودیان مراجعه می‌کند، تمامی خدمات درمانی دندانپزشکی تحت نظر و با مسئولیت مستقیم دکتر داودیان در یک کلینیک انجام می‌شود. به عبارتی زمانی که تمامی خدمات دندانپزشکی تحت نظر دکتر داودیان به عنوان متخصص ارتودنسی انجام شود، صحت درمان و تقدم و تأخر سایر درمان‌های دندانپزشکی با طرح درمان ارتودنسی توسط ایشان مدیریت می‌شود.

در نتیجه در صورتی که هر یک از اقداماتی که به عنوان پیش نیاز درمان ارتودنسی در نظر گرفته می‌شود در کلینک‌های مختلف انجام شود حتی در بهترین حالت نیز انسجام طرح درمان حفظ نخواهد شد.

بنابراین انجام تمامی خدمات دندانپزشکی با هدف ارتودنسی در کلینیک ارتودنسی با مدیریت دکتر داودیان، سه مزیت مهم برای بیمار خواهد داشت:

 1. صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار: به دلیل انجام درمان‌های تخصصی دندانپزشکی در یک کلینیک، در میزان رفت و آمد و وقت بیمار صرفه جویی خواهد شد.
 2. هماهنگی بین درمان‌های انجام شده: تقدم و تاخیر درمان‌های دندانپزشکی در راستای طرح درمان ارتودنسی زیر نظر دکتر داودیان متخصص ارتودنسی تعیین می‌شود.
 3. پاسخگویی به بیمار: مسئولیت هر گونه خطا و یا حتی درمان نادرست به طور مستقیم با دکتر داودیان بوده و بیمار از هر جهت آسوده خاطر خواهد بود.
دومین نشست ارتودنتیست های جوان

گارانتی مادام العمر ارتودنسی

کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان جزء معدود مراکز ارتودنسی است که حتی بعد از پایان درمان و خارج کردن دستگاه‌های ارتودنسی، همچنان با بیماران خود در ارتباط خواهد بود. به این ترتیب که تا پایان عمر، هر 3 ماه یک بار به صورت رایگان بیماران خود را برای معاینه و بررسی وضعیت دندان‌ها ویزیت می‌کنند. به این ترتیب دکتر داودیان همیشه همراه بیماران خود بوده و بدون هیچ هزینه‌ای شرایط بیماران خود را رصد می‌کنند.

ارتباط مستقیم با دکتر داودیان و دریافت مشاوره رایگان

ارتودنسی یک درمان چند ماهه تا چند ساله است؛ در طول مدت درمان با ارتودنسی ممکن است برای بیمار سوال، ابهام و یا مشکلی به وجود بیاید؛ در چنین مواقعی بیمار می‌تواند علاوه بر مراجعه حضوری از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند واتساپ، اینستاگرام و حتی وبسایت به طور مستقیم با دکتر داودیان در ارتباط باشد و پاسخ سوال خود را دریافت کند.

علاوه بر این افرادی که هنوز تصمیم به درمان نگرفته‌اند و ابهاماتی درباره شروع درمان ارتودنسی دارند می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی سوال خود را مستقیماً از دکتر داودیان پرسیده و مشاوره رایگان دریافت کنند و در نهایت به صورت آنلاین دریافت نوبت داشته باشند.

قالب گیری با اسکنر دیجیتال داخل دهانی

در کلینیک دکتر داودیان از جدیدترین تکنولوژی‌های حوزه ارتودنسی از جمله اسکنر داخل دهانی سه بعدی دیجیتال استفاده می‌شود. یکی از بخش‌های آزاردهنده ارتودنسی برای بیماران، قالب‌گیری از دندان‌ها در شروع درمان است. این مرحله قبلاً با استفاده از قالب‌گیری سنتی انجام می‌شد که در کلینیک دکتر داودیان با استفاده از اسکنر دیجیتال، دیگر آن حس ناراحت کننده و آزار دهنده برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

تسریع درمان ارتودنسی با لیزر

استفاده از لیزر در کلینیک ارتودنسی می‌تواند به تسریع روند درمان و نیز انجام برخی از درمان‌های دندانپزشکی مانند فرنکتومی بسیار کمک کند. دندانپزشکی با لیزر بدون درد و خونریزی انجام می‌شود و همین مسئله باعث ایجاد حس بهتر برای بیمار خواهد شد. همچنین می‌توان برای بیمارانی که ارتوسرجری (ارتودنسی و جراحی فک) انجام داده‌اند، با استفاده از لیزر بافت نرم بیحسی بعد از جراحی فک را سریعتر از بین برد.

تسهیل درمان بیماران راه دور

انجام هر درمان پزشکی از جمله دندانپزشکی از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا کوچکترین خطای پزشکی می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری برای سلامتی بیمار به همراه داشته باشد. از این رو بسیاری از افراد برای اینکه درمان خود از جمله ارتودنسی را نزد بهترین متخصص ارتودنسی انجام دهند، دوری راه و خستگی مسافرت های پی در پی را به جان می‌خرند تا از نتیجه درمان ارتودنسی خود مطمئن باشند. کلینیک دکتر داودیان به دلیل شرایط ویژه و همکاری‌ که با بیماران راه دور خود دارد، همواره بیمارانی از دورترین شهرها از جمله زابل، بندرعباس و حتی از سایر کشورها دارد.

ارائه جدیدترین درمان‌های ارتودنسی

دکتر داودیان همواره دانش فنی خود را به روز و آپدیت می‌کنند و هر تکنولوژی و یا متد جدیدی که در زمینه درمان‌های ارتودنسی وجود داشته باشد را در کلینک ارتودنسی خود ارائه می‌کنند. یکی از به روزترین و پر تقاضاترین انواع ارتودنسی به نام ارتودنسی نامرئی نیز که با تکنولوژی‌ سه بعدی ساخته می‌شود در کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان ارائه می‌شود.


کلینیک ارتودنسی برای کودکان

درمان‌های دندانپزشکی برای کودکان همواره یکی از دغدغه‌های والدین بوده است. در رابطه با درمان ارتودنسی نیز به دلیل طولانی بودن دوره درمان این مسئله اهمیت دو چندان پیدا می‌کند. در نتیجه لازم است حتماً کلینیک ارتودنسی فضایی اختصاصی برای کودکان داشته باشد تا ترس و اضطراب آن‌ها را در حین درمان به حداقل برساند. همچنین متخصص ارتودنسی به اندازه کافی تخصص و تبحر درمان مشکلات و ناهنجاری‌های دندانی کودکان را داشته باشد.

کلینیک ارتودنسی کودکان

تعدادی از تصاویر قبل و بعد از انجام ارتودنسی کودکان توسط دکتر داودیان

دسترسی به کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان در شمال تهران

در صورتی که ساکن مناطق شمالی تهران همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک متخصص ارتودنسی در شمال تهران را دارید، می‌توانید به کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان مراجعه کرده و دوره درمان ارتودنسی خود با سیستم دیمون را انجام دهید.

ارتودنسی پیشگیری

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد طبقه3 واحد 11

کلینیک شریعتی سیمادنت

دریافت نوبت

 • مثال: 09120001234

دسترسی به کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان درغرب تهران

علاوه بر مناطق شمالی تهران، دکتر داودیان در غرب تهران نیز شعبه دیگری از کلینیک تخصصی ارتودنسی دارد و در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزداران،جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید، شما می‌توانید برای دریافت مشاوره حضوری و نیز انجام ارتودنسی دیمون به شعبه ستارخان کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان مراجعه کنید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

کلینیک سیمادنت ستارخان

دریافت نوبت

 • مثال: 09120001234

کلینیک ارتودنسی فضایی است که در آن متخصص ارتودنسی به درمان بیماران خود می پردازد.اقداماتی که در کلینیک ارتودنسی برای بهترین خدمات ارائه می شود عبارتند از :

 • ترکیب رنگ در یک کلینیک پزشکی میتواند به بیمار آرامش را القا کند و  از استرس و ترس ناشی از مراجعه به دندانپزشک  خصوصا در بین کودکان بکاهد. علی الخصوص در مواردی که بیمار کودک است بهتر است از رنگ های روشن و شاد استفاده می شود تا فضای آرامش بخشی را برای بیمار و همراه بیمار فراهم گردد.
 • در کلینیک ارتودنسی برای صرفه جویی در وقت مراجعین و جلوگیری از ازدحام می توان با برنامه ریزی و طرح مناسب بخشی از کار را به صورت غیر حضوری مدیریت کرد.این بخش غیر حضوری می تواند شامل تعیین وقت برای مراجعه و پرسش و پاسخ آنلاین باشد.
 • در کلینیک ارتودنسی باید به تمیز بودن و عاری بودن از عفونت محیط کلینیک توجه ویژه ای شود و آخرین دستورالعملهای روز کنترل عفونت و استریلیزاسیون در کلینیک های ارتودنسی بایستی رعایت شود.
 • کلینیک ارتودنسی باید به وقت مراجعین بها دهد و نباید در خدمت رسانی به مراجعین خود در زمان تعریف شده تغییری را ایجاد نماید،بیماران نیز باید در صورتی که تمایل به تغییر وقت خود دارند حداقل ۴۸ ساعت قبل باید با منشی کلینیک ارتودنسی هماهنگ شوند و با حضور به موقع در کلینیک از اتلاف وقت سایرین جلوگیری به عمل آورند.
 • کادری که در کلینیک ارتودنسی مشغول هستند بایستی همواره سعی در این موضوع داشته باشندکه ضمن تامین رضایت بیمار از نتیجه درمان، خاطره خوشی برایش باقی گذارد.
 • در صورتی که بیمار یا مراجعین از خدمات کلینیک ارتودنسی راضی نباشند می توانند از طریق ایمیل، وبسایت و یا تلفن مطب در ساعات کاری کاملا مشکل خود را مطرح نمایند و در صورت تماس با تلفن کلینیک ارتودنسی و عدم پاسخ از سوی منشی می توانند پیغام خود را بگذارند تا در اسرع وقت با آنها تماس گرفته شود.
 • برای جلوگیری از اتلاف وقت بیمار بایستی پرونده ای الکترونیکی جهت دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات بیمار فراهم شود.
 • در کلینیک ارتودنسی بهترین راه حل برای افزایش سطح بهداشت و سلامت افراد توسط متخصصین ارتودنسی شرح داده می شود.
 • در کلینیک ارتودنسی همه شیرهای آب چشمی و خودکار است تا بدون تماس مورد استفاده قرار گیرد و بهداشت به صورت ماکزیمم رعایت گردد.
 • در کلینیک ارتودنسی شستشوی سیستم ساکشن و بسته بندی کلیه لوازم به صورت روزانه انجام می شود.

درباره کلینیک ارتودنسی سیمادنت

کلینیک ارتودنسی سیمادنت با داشتن کادر مجرب و دستگاه های به روز ، همچنین مواد درجه یک توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. در این کلینیک همه آنچه که شما لازم دارید در حوزه دندانپزشکی تعبیه شده است و متخصصین دندانپزشک، متخصص ارتودنسی،متخصص و جراح لثه، متخصص پروتزهای دندانی و … در این کلینیک حضور دارند. شما میتوانید برای گرفتن نوبت به صورت آنلاین از طریق تکمیل فرم اقدام کنید. همکاران ما به سرعت برای نوبت دهی با شما ارتباط برقرار کنند.

برای آشنایی بیشتر با محیط کلینیک ارتودنسی دکتر داودیان به اینستاگرام ما سر بزنید(https://www.instagram.com/dr_davoudian/)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *