کلینیک ارتودنسی

متخصص ارتودنسی/کلینیک جدید ارتودنسی و دندانپزشکی

کلینیک ارتودنسی فضایی است که در آن متخصص ارتودنسی به درمان بیماران خود می پردازد.اقداماتی که در کلینیک ارتودنسی برای بهترین خدمات ارائه می شود عبارتند از :

  • ترکیب رنگ در یک کلینیک پزشکی میتواند به بیمار آرامش را القا کند و  از استرس و ترس ناشی از مراجعه به دندانپزشک  خصوصا در بین کودکان بکاهد. علی الخصوص در مواردی که بیمار کودک است بهتر است از رنگ های روشن و شاد استفاده می شود تا فضای آرامش بخشی را برای بیمار و همراه بیمار فراهم گردد.
  • در کلینیک ارتودنسی برای صرفه جویی در وقت مراجعین و جلوگیری از ازدحام می توان با برنامه ریزی و طرح مناسب بخشی از کار را به صورت غیر حضوری مدیریت کرد.این بخش غیر حضوری می تواند شامل تعیین وقت برای مراجعه و پرسش و پاسخ آنلاین باشد.
  • در کلینیک ارتودنسی باید به تمیز بودن و عاری بودن از عفونت محیط کلینیک توجه ویژه ای شود و آخرین دستورالعملهای روز کنترل عفونت و استریلیزاسیون در کلینیک های ارتودنسی بایستی رعایت شود.
  • کلینیک ارتودنسی باید به وقت مراجعین بها دهد و نباید در خدمت رسانی به مراجعین خود در زمان تعریف شده تغییری را ایجاد نماید،بیماران نیز باید در صورتی که تمایل به تغییر وقت خود دارند حداقل ۴۸ ساعت قبل باید با منشی کلینیک ارتودنسی هماهنگ شوند و با حضور به موقع در کلینیک از اتلاف وقت سایرین جلوگیری به عمل آورند.
  • کادری که در کلینیک ارتودنسی مشغول هستند بایستی همواره سعی در این موضوع داشته باشندکه ضمن تامین رضایت بیمار از نتیجه درمان، خاطره خوشی برایش باقی گذارد.
  • در صورتی که بیمار یا مراجعین از خدمات کلینیک ارتودنسی راضی نباشند می توانند از طریق ایمیل، وبسایت و یا تلفن مطب در ساعات کاری کاملا مشکل خود را مطرح نمایند و در صورت تماس با تلفن کلینیک ارتودنسی و عدم پاسخ از سوی منشی می توانند پیغام خود را بگذارند تا در اسرع وقت با آنها تماس گرفته شود.
  • برای جلوگیری از اتلاف وقت بیمار بایستی پرونده ای الکترونیکی جهت دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات بیمار فراهم شود.
  • در کلینیک ارتودنسی بهترین راه حل برای افزایش سطح بهداشت و سلامت افراد توسط متخصصین ارتودنسی شرح داده می شود.
  • در کلینیک ارتودنسی همه شیرهای آب چشمی و خودکار است تا بدون تماس مورد استفاده قرار گیرد و بهداشت به صورت ماکزیمم رعایت گردد.
  • در کلینیک ارتودنسی شستشوی سیستم ساکشن و بسته بندی کلیه لوازم به صورت روزانه انجام می شود.

 

کلینیک ارتودنسی سیما دنت با داشتن کادر مجرب و دستگاه های به روز ، همچنین مواد درجه یک توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. در این کلینیک همه آنچه که شما لازم دارید در حوزه دندانپزشکی تعبیه شده است و متخصصین دندانپزشک، متخصص ارتودنسی،متخصص و جراح لثه، متخصص پروتزهای دندانی و … در این کلینیک حضور دارند. شما میتوانید برای گرفتن نوبت به صورت آنلاین از طریق تکمیل فرم اقدام کنید. همکاران ما به سرعت برای نوبت دهی با شما ارتباط برقرار کنند.

5/5 ( 1 نظر )

ارسال پرسش ارتودنسی

9+3=